Call of Duty Mobile 5. Sezon Android apk indir

Call of Duty Mobile 5. Sezon Android apk indir

v1.0.39 by Activision Publishing, Inc.

Call of Duty: Mobile'ı PvP, Battle Royale ve Keskin Nişancı'da oynayabilirsin.

, Android Android 5.0Aksiyon
4.3 ( 824 ratings )
Price: $0
Ad Call of Duty Mobile 5. Sezon
Yayımcı Activision Publishing Inc.
Sürüm Aksiyon
Versiyon 1.0.39
Güncelleme 24 May 2023
'dan İndir Google Play
Call of Duty Mobile 5. Sezon is the most famous version in the Call of Duty Mobile 5. Sezon series of publisher Activision Publishing, Inc.
Mod Version 1.0.39
Total installs 100.000.000+
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

"Sevdiğin ve aşina olduğun CALL OF DUTY® deneyimi şimdi mobil platformda! Shipment, Baskın ve Sınır Kasabası gibi unutulmaz haritalarda oynanan Takımlı Ölüm Maçı, Hâkimiyet ve Öldürme Doğrulandı gibi klasik Çok Oyunculu modlar ve 100 oyunculu Battle Royale… Hepsi CALL OF DUTY®: MOBILE arenasında!

HEMEN ÜCRETSİZ İNDİR

Nefes kesici 3B grafik ve ses sistemiyle birlikte kişiselleştirilebilir ve kolay öğrenilen kontrollere sahip CALL OF DUTY®: MOBILE arenasında mobil cihazın üzerinden konsol kalitesindeki yüksek çözünürlüklü oyun deneyiminin keyfini sür ve arkadaşlarınla sesli ve yazılı sohbet et! Bu efsane oyunda mobil cihazın üzerinden, istediğin zaman ve istediğin yerde cepheye koş.

AYLIK OLARAK GÜNCELLENEN YENİ SEZON İÇERİKLERİ

Her sezon yeni oyun modlarının, haritaların, temalı etkinliklerin ve ödüllerin yayınlandığı CALL OF DUTY®: MOBILE arenasında daima yeni sürprizlere hazırlıklı ol. CALL OF DUTY® evreninde devam eden sezonluk hikâyelerde yeni içeriklerin kilidini aç ve eğlencenin dibine vur! Tamamen CALL OF DUTY®: MOBILE dünyasına özgü unsurların yanı sıra Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare® oyunlarından da aşina olduğun içerikler seni bekliyor.

TEÇHİZATINI DİLEDİĞİN GİBİ KİŞİSELLEŞTİR

CALL OF DUTY®: MOBILE arenasındaki savaşlara katıldıkça, efsaneleşmiş onlarca Operatörün, Silahın, Görünümün ve Skor Serisinin sahibi olabilir ve elde edeceğin yeni ekipmanlar sayesinde teçhizatını kendi oyun tarzına göre dilediğin gibi kişiselleştirebilirsin.

REKABETÇİ VE ETKİLEŞİMLİ OYUN

Arkadaşlarınla ekip olarak rekabetçi sıralamalı modda becerilerinizi herkese kanıtlayın ve sosyal çevrenizi genişletin. Bir topluluğun parçası olmak istiyorsan Klanlara katılarak Klan Savaşlarında mücadele et ve eşsiz ödüllerin sahibi ol.

KÜÇÜK İNDİRME BOYUTU, TERCİHE BAĞLI EKLENTİLER

Depolama alanı sıkıntısı çekmeden CALL OF DUTY®: MOBILE indir ve oyna. CALL OF DUTY®: MOBILE uygulamasını daha erişilebilir kılabilmek adına sarf ettiğimiz çabalar kapsamında ilk indirme boyutu düşürüldü. Tercihe bağlı eklentilerle birlikte, dilediğin takdirde HD Kaynakları, Haritaları, Silahları ve Operatörleri de indirerek dört dörtlük bir oyun deneyimi yaşayabilirsin.

Ne bekliyorsun? Vakit kaybetmeden CALL OF DUTY®: MOBILE indir!
_________________________________________________________
DİKKAT: Oyunumuzu geliştirmemize yardımcı olacak her türlü geri bildirime açığız. Geri bildirim vermek için Oyun İçinden > Ayarlar > Geri Bildirim> Bize Ulaşın adımlarını takip edin.

Abone olarak güncellemeleri kaçırmayın! —> profile.callofduty.com/cod/registerMobileGame
_________________________________________________________
Dikkat: Oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Bu uygulamada arkadaşlarınızla bağlantı kurup oyun oynamanıza imkân tanıyan sosyal özellikler ve oyuna eklenen heyecan verici etkinlikler veya yeni içeriklere dair sizi bilgilendiren anlık geri bildirim özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikleri dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.

© 2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION ve CALL OF DUTY, Activision Publishing, Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Bu uygulamayı indirip cihazınıza kurarak Activision Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş olursunuz. Activision bu yönergeler üzerinde zaman zaman değişiklik yapabilir. http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html adresinden Activision Gizlilik Politikasına, https://www.activision.com/legal/terms-of-use adresinden de Activision Kullanım Şartlarına göz atabilirsiniz."

İki farklı cephenin karşı karşıya geleceği Call of Duty®: Mobile 4. Sezonda Gizli İsyan başlıyor! 4. Sezon Premium Savaş Biletinde seni bekleyen Dame - Zehirli Pençe ve DR-H - Korkunç Gece silahıyla gölgelerin içinden saldırıya geç veya COD: Mobile'daki ilk Çok Oyunculu ve Battle Royale hibrit modu olan Meydan Savaşı: Çarpışma'da canın pahasına mücadele et! Dip dalgaya mı dâhil olacaksın yoksa isyancılara mı karşı savaşacaksın?
Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Call of Duty Mobile 5. Sezon Android apk indir

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir

İndirmeye Hazırsınız! Call of Duty Mobile 5. Sezon Notlar

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app

Tüm Versiyonlar

Call of Duty Mobile 5. Sezon Android apk indir
Call of Duty Mobile 5. Sezon Android apk indir 1.0.39 apk
Haziran 24, 2023

'dan daha fazlasıActivision Publishing, Inc.

Önerilenler

Beğenebilecekleriniz

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Uygulama X