Crashlands APK İndir

Crashlands APK İndir

v100.0.119 by Butterscotch Shenanigans

Cazibeyle dolup taşan ödüllü Crafting RPG

Android Android 5.0Macera Oyunları
4.2 ( 741 ratings )
Price: $0
Ad Crashlands
Yayımcı Butterscotch Shenanigans
Sürüm Macera Oyunları
Versiyon 100.0.119
Güncelleme 27 Nis 2022
'dan İndir Google Play
Crashlands is the most famous version in the Crashlands series of publisher Butterscotch Shenanigans
Mod Version 100.0.119
Total installs 100.000+
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

Crashlands aracılığıyla yol bir tuhaf hikaye ile tanışın!

Akı Dabes, kimin son sevkiyat Eğer yabancı bir gezegende mahsur bırakarak Hewgodooko adında bir çene sıkıntısı çeken yabancı tehdidi ile raydan alır galaktik kamyon şoförü ol. Eğer paketleri almak için acele olarak, üstesinden gelmek için glutes sizin fikir tüm ve her iki gerektirecektir dünya hakimiyetinin bir hain arsa, enmeshed olacaksınız. Yerel duygulu hayattan tarifleri bilgi yeni arkadaşlar, antik sırlarını ve ölümcül patronları, uysal şeyi ortaya çıkarmak ve gezegen Woanope gelişmek için öğrenirken kendinize bir ev-away-from-home kurmak.

Crashlands Temel Özellikler

● Geniş hazırlama Sistemi ●
Eğer dünyayı keşfetmek ve onun sırlarını öğrenirken üzerinde 500 craftable öğeleri aç!

● Kendini yönetme, Sonsuz Envanter ●
Crashlands olarak, envanter, sonsuzdur kendisini yönetir ve gereksinim duyduğunuzda size maceracı, sorgulayan ve binanın odaklanabilmek için, aletlerinizi alır. Envanter alanını boşaltmak için çantanıza aracılığıyla kazı varsa veya üsse geri dönmek asla!

● RPG-Stil Karakter İlerleme ●
daha daha şaşırtıcı öğeleri oluştururken yoluyla daha güçlü ol! Eğer iktidarda büyüdükçe, sen, dünyanın yeni bölgelerine girişim garip karakterler karşılamak, yeni hikayeler keşfetmek ve yeni ve ilginç düşmanları karşılaşabilirler.

● Yetenek Bazlı Savaş ●
Karşılaştığınız düşman saldırılarını bilgi ve onları yenmek için beceri, hareketliliğini ve fikir kullanın! Hatta zanaat gadget’ların onlarca gücü ile mücadele kahramanlık uzatabilirsiniz. Yangın üzerinde düşmanları Set onları bayıltmak, zaman ve daha yavaşla!

● Sezgisel Bankası Yapı ●
Crashlands bir kitlesi oluşturma o fingerpainting gibi hissediyor, çok basit. Birkaç dakika içinde güzel, yayılan üsler oluşturabilirsiniz!

● tameable Canlılar ●
Crashlands her yaratık bir güvenilir muharebe sidekick haline gelebilir. Bir yumurta bulun onu inkübe ve sevinç çok kendi sevimli veya iğrenç paket yumurtadan. Hatta büyümek ve onları güçlendirmek için özel öğeleri zanaat olabilir!

● Büyük Dünya … İri Sorunları ile ●
Dört duygulu yarışları, üç kıtada, gezegenin geleceği için bir epik teklif ve – senin kahrolası paketleri teslim çalışırken, ortada sıkışıp. tanıştığınız karakterlerin sidestories dalmak için zaman ayırın ya da sadece o özel teslimat içine yapım Aceleyle. yüzlerce görev üzerine yüzlerce, yapmak ve gezegen Woanope keşfedilecek çok şey var!

● Zahmetsiz Bulut Tasarruf ●
Piliniz öldü ya da yanlışlıkla dipsiz bir uçuruma Cihazınızı düştü diye, sizin tasarruf onunla ölmek zorunda anlamına gelmez. BscotchID ile kolayca depolamak ve buluttan kurtarmak senin almak ve cihazlarınız arasında taşıyabilirsiniz!

● Kontrolör Destek ●
tüm güzel ekrandan kaldırmadan terli ellerini ovuşturarak bıktınız mı? Sorun değil! Çoğu mobil uyumlu denetleyicileri desteği var, bu yüzden yerine bazı joystick üzerinde terli eller ovmak olabilir!

—————————————-
Önerilen Donanım & İşletim Sistemi:
● Android 5.0 veya daha yeni
● en az 1 GB RAM
● En azından 960x540px ekran çözünürlüğü

BscotchID fonksiyonları nedeniyle eski TLS protokolüne Android 4.4 veya daha eski cihazlar için çalışmayabilir unutmayın.

If you died in Hardcore Mode and one of your items was on cooldown, that item would be stuck on cooldown in other saves until you rebooted the game. This should no longer occur.
Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Crashlands APK İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir

İndirmeye Hazırsınız! Crashlands Notlar

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app

Tüm Versiyonlar

Crashlands APK İndir
Crashlands APK İndir 100.0.119 apk
Nisan 10, 2023

'dan daha fazlasıButterscotch Shenanigans

Önerilenler

Beğenebilecekleriniz

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Uygulama X