Megapolis: Şehir Kurma Oyunu Apk İndir

Megapolis: Şehir Kurma Oyunu Apk İndir

v7.1 by Social Quantum Ltd

Şehrini günden güne geliştir. Bir belediye başkanı olmayı dene!

Android Android 5.0Strateji Oyunları
4.3 ( 542 ratings )
Price: $0
Ad Megapolis: Şehir kurma oyunu
Yayımcı Social Quantum Ltd
Sürüm Strateji Oyunları
Boyut 110.36 MB
Versiyon 7.1
Güncelleme 10 Nis 2023
'dan İndir Google Play
Megapolis: Şehir kurma oyunu is the most famous version in the Megapolis: Şehir kurma oyunu series of publisher Social Quantum Ltd
Mod Version 7.1
Total installs 50.000.000+
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

Megapolis’e Hoş Geldiniz! Megapolis sadece piyasa kurallarına dayanan gerçek bir ekonomik oyun değil, hayallerindeki metropolü inşa etmek için de mükemmel bir fırsat.
Megapolis’te gelişmek için birçok fırsat var: Mükemmel bir kentsel altyapı inşa et, bir araştırma merkezi oluşturarak bilimi ilerlet, doğal kaynaklar için madencilik endüstrisini genişlet veya bir petrol kralı ol.

Gerçekçi̇ binaları oluştur ve anıtlar inşa et.
Hiç Stonehenge, Eyfel Kulesi ve Özgürlük Anıtı’nı aynı kasabada bir araya getirmek istedin mi? Bu artık mümkün! Megapolis, sana gerçek hayattakileriyle tamamen aynı görünen çok sayıda ünlü bina ve anıtı inşa etme fırsatı sunar. Evler, gökdelenler, parklar inşa et ve manzaranın tadını çıkarmak için şehrine eklemek istediğin anıtları seç. Vergilerin akışını ve şehrinin büyümesini devam ettirmek için binaları stratejik olarak yerleştir. Şehrini benzersiz kılmak için farklı özelliklerde birçok bina çeşidi seni bekliyor.

Megapolis büyümeye devam ediyor! Araçlar için çevre yolu, geniş kapsamlı yer altı ağı, kargo ve yolcu trenlerinin kullanabileceği yepyeni tren istasyonları ve birçok havaalanı inşa et.

Madenlere el atmak ister misin! Kaynakları topla ve işle. Birçok fabrika kurup, petrol çıkar. Askeri üslerle yeni silahlar geliştir ve silahlarını geliştirip üret. Sanayi krallığını kur ve daha fazla gelir elde et.
Bilimsel Araştırmalar, Geliştirmeler Seni Bekliyor

Sayın Belediye Başkanı!  Tüm kaynaklarını kullanarak şehrinin daha da gelişmesine yönelik daha hızlı bir şekilde gelişim sağlamak için araştırma merkezleri kur. Yeni bilimsel gelişmeleri takip et uzaya roket fırlatmak için uzay üssü de inşa edebilir, yeni bilimsel gelişmeler için araştırma üsleri kur!

Kim daha iyi!

Diğer belediye başkanlarıyla iş birliği içerisinde hareket et ve gerçek zamanlı il yarışmalarında mücadele et. Haftalık yarışma başladıktan sonra, ödül kazanmak ve Liglerde ilerleyerek üst rütbelere tırmanmak için mümkün olduğunca fazla puan kazan. Daha da değerli ödüller kazanmak için sezonluk yarışmalarda mücadele et. En iyi şehir olup benzersiz işaretler ve logolar kazan.

Megapolis Özellikleri

– Gerçekçi birçok şehir görselleri, binalar ve anıtlar
– Şehir yarışmaları: Kendi şehrini geliştir ve şehir yarışmalarına katıl
– Altyapı yükseltmeleri için kaynaklar topla daha fazla inşaat için harekete geç: demiryolu, havaalanı, çevre yolu, yer altı, gemiler vs.
– Askeri üs: Silahlar geliştir ve silahlanma yarışına katıl ve silah fabrikaları kur.
– Araştırma merkezi: Daha hızlı ilerlemek için bilimsel gelişmelerden geri kalma, ne kadar çok gelişmek istiyorsan o kadar araştırma üsleri kur.

Ne tür bir oyuncu olduğun veya yaşının kaç olduğu önemli değil. Şehrin Megapolis olurken kararları sen vereceksin. Kendi şehrini kur ve en iyi şehirler arasına katıl. Unutma! Stratejiler senin elinde nasıl bir şehir istiyorsan ona göre seçimini yap.

PlayStore

Süper hızlı arabaların yer aldığı mükemmel bir araba yarışı mı arıyorsun. Tıkla

 

Yeni güncelleme geldi! Yükseltilmiş havaalanı ve Depo geliştirmeleri seni bekliyor!
Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Megapolis: Şehir Kurma Oyunu Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir (110.36 MB )

İndirmeye Hazırsınız! Megapolis: Şehir kurma oyunu Notlar

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app

Tüm Versiyonlar

Megapolis: Şehir Kurma Oyunu Apk İndir
Megapolis: Şehir Kurma Oyunu Apk İndir 7.1 apk
Mayıs 4, 2023 110.36 MB

Önerilenler

Beğenebilecekleriniz

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Uygulama X