Asphalt 8: Airborne Apk İndir

Asphalt 8: Airborne Apk İndir

v7.0.0h by Gameloft SE

Çok oyunculu çevrimiçi yarış oyunu. Araba ve motosiklet sür.

Android Android 5.0Yarış
4.3 ( 853 ratings )
Price: $0
Ad Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu
Yayımcı Gameloft SE
Sürüm Yarış
Boyut 180.96 MB
Versiyon 7.0.0h
Güncelleme 22 Şub 2023
'dan İndir Google Play
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu is the most famous version in the Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu series of publisher Gameloft SE
Mod Version 7.0.0h
Total installs 100.000.000+
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

Gameloft’un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8 300’den fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar, 75’ten fazla pist ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı moda sahip. Asphalt 8 ile gerçekçi araçların yanında değil içerisinde ol. Çok oyunculu modunu kullan dünyadaki en iyi oyuncular arasında yarışlarda yerini al. Dilersen kendini geliştirebilmek için tek oyunculu modu kullan. Seçim senin!

Bir araba simülasyonu oyunu ancak bu kadar olabilir dedirten tasarımı, içeriği, efektleri ve daha fazlası için seni oyuna bekliyoruz. Nevada Çölü’nden Tokyo’ya kadar pek çok manzaralı yarış pistlerinde yeri al ve senaryoyu keşfet. Farklı meydan okumalar, farklı sürüş seçenekleri ve farklı hız limitleri her şey oyunda yerini aldı. Sen neredesin?

Li̇sansli lüks arabalar ve motosi̇kletler

Sürüş, drift ve daha pek çok asfalt testine hazırda bekleyen 300’den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletle Asphalt 8’de hızlı yarışlarla sen de rüzgarını göster. Lamborghini, Bugatti, Porsche gibi en iyi lisanslı üreticilerin lüks modellerinin yanı sıra geniş bir motor araçlarının da yer aldığı ender bir liste.
Kendini yarışlarda daha ön sıralarda görebilmek için yarış otomobilleri ve motosikletlerini kişiselleştirip tasarla. En yüksek kaliteye sahip A sınıfı araçları toplayıp yeni dünya ve senaryoları keşfederken drift yarışlarıyla da süper hızlı driftler yap.

Asphalt 8: Airborne İle uçuşa geç

Rampalardan fırla, araban veya motosikletinle simülasyon da yerini al. Süper hızlı araçlarla telefonunun içerisinde sıkı tutun.
Taklalar atarak ve havada 360 derece dönerek yaptığın akrobasilerle rakiplerinle kapışabilir ya da yapay zekaya karşı veya tek oyunculu modda oyunun içerisindeki farklı modlarla ilerleme sağlayıp oynayabilirsin. Rekabet ederken azami hıza ulaşmak ve bitiş çizgisine giden en hızlı rotayı bulmak için araba veya motosiklet ile en kısa yolu bulmaya ve hız limitlerini zorlayan anlarda çarpmadan ilerlemeye çalış.
Kişiselleştirme seçenekleri kullanılarak ekran simgeleri ve kontrolleri kişiselleştirilip her oyuncu için en kolay ve en iyi sürüş deneyimi sağlayan seçeneklerden dilediğini seç ve daha kolay oynamanın tadını çıkar.

Sık sık güncellenen ekstra içeriklerle eksiksiz bir Asphalt 8 deneyimi yaşa. Araba ve motosiklet sürücüleri için pek çok meydan okumayla birlikte oyun daha keyifli hâle geldi.
Asfalt yarışına yepyeni bir soluk getiren Kapı Drifti ve Salgın modlarına göz at. Salgında diğer arabalara çarparak onların kaza yapmalarını sağla ve önde giden sen ol, yarışı ilk sırada tamamlamanın keyfini çıkar. Sınırlı Süreli Kupalarda, oyuna en son gelen hızlı arabalara erken erişim de dahil pek çok muhteşem ödül kazan!

Sezon ve Liglerde eş zamanlı çok oyunculu aksiyona hazır ol. Puan kazanıp sınırlı süreli Yarış Sezonlarında ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı en iyi şekilde rekabet et. Gerçek oyuncular oyunda yerini alırken sen nerdesin?

Hadi başlayalım. Ne Dersin!
_____________________________________________

Asphalt Nitro oyununa da göz atmak için tıkla.

Oyunu PlayStore de görüntülemek için tıkla.

Akıl almaz güncellemeye hazırlan!
- Avatarın pistte:
Oynarken kişiselleştirilmiş Avatarını sergile! Artık pistte motosiklet veya üstü açık araba ile yarışırken sürücünün moda zevkini gösterebileceksin!
- Garaj Hayatı Sezon Geçişi:
Usta Tamirci Avatarını kap, usta eldivenlerini tak ve seni bekleyen Araba Anahtarlarıyla, En Üst Yükseltmeler ve Direkt Yükseltmelerle, Jokerlerle ve Pro Paketlerle arabalarını ve motosikletlerini mükemmelleştir!
Rating

1

( 1 Votes )
Please Rate!
Asphalt 8: Airborne Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir (180.96 MB )

İndirmeye Hazırsınız! Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Notlar

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app

Tüm Versiyonlar

Asphalt 8: Airborne Apk İndir
Asphalt 8: Airborne Apk İndir 7.0.0h apk
Nisan 23, 2023 180.96 MB
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 2023 APK İndir
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 2023 APK İndir 7.0.0h apk
Mart 17, 2023 180.96 MB

'dan daha fazlasıGameloft SE

Önerilenler

Beğenebilecekleriniz

1 Yorumlar

  1. 1 yıl ago

    […] Asphalt 8 Airborne adlı oyuna da göz atmak istersen, tıkla […]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Uygulama X