Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 2023 APK İndir

Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 2023 APK İndir

v7.0.0h by Gameloft SE

Çok oyunculu çevrimiçi yarış oyunu. Araba ve motosiklet sür.

Android Android 5.0Yarış
4.3 ( 609 ratings )
Price: $0
Ad Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu
Yayımcı Gameloft SE
Sürüm Yarış
Boyut 180.96 MB
Versiyon 7.0.0h
Güncelleme 22 Şub 2023
'dan İndir Google Play
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu is the most famous version in the Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu series of publisher Gameloft SE
Mod Version 7.0.0h
Total installs 100.000.000+
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 2023 APK İndir

Gameloft’un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8 300’den fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar, 75’ten fazla pist ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı moda sahip. Çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda yarışmak mümkün.

Bu araba simülasyonu oyunu, tek ve çok oyunculu modlar ve asfaltta drift yapmak için farklı fırsatlar sunuyor. Nevada Çölü’nden Tokyo’ya kadar pek çok manzara ve senaryoyu keşfet. Farklı meydan okumalar, sınırlı süreli etkinlikler ve farklı araçlar seni bekliyor.

Li̇sansli lüks arabalar ve motosi̇kletler

Sürüş, drift ve daha pek çok asfalt testine hazırda bekleyen 300’den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletle Asphalt 8’de hızlı bir yarış deneyimi yaşayabilirsin. Lamborghini, Bugatti, Porsche gibi en iyi lisanslı üreticilerin lüks modelleri arasında geniş bir yarış motosikleti yelpazesi de var.
Kendini ifade etmek için yarış otomobilleri ve motosikletlerini kişiselleştirip tasarla. En yüksek kaliteye sahip A sınıfı araçları toplayıp yeni dünya ve senaryoları keşfederken drifte doy.

Asphalt 8: Airborne İle uçuşa geç

Rampalardan fırla, araban veya motosikletinle simülasyonda yer çekimini hiçe say, fizik kurallarını zorla.
Taklalar atarak ve havada 360 derece dönerek yaptığın akrobasilerle rakiplerinle kapışabilir ya da yapay zekaya karşı veya tek oyunculu modda oynayabilirsin. Rekabet ederken azami hıza ulaşmak ve bitiş çizgisine giden en hızlı rotayı bulmak için araba veya motosiklet ile havada akrobasiler yap.
Kişiselleştirme seçenekleri kullanılarak ekran simgeleri ve kontrolleri kişiselleştirilip her oyuncu için en iyi oyun tarzı seçilebilir.

Hizli yarişçilar İçİn sinirsiz oyun İçeri̇ği

Sık sık güncellenen ekstra içeriklerle eksiksiz bir Asphalt 8 deneyimi yaşa. Araba ve motosiklet sürücüleri için pek çok meydan okumayla Kariyer modunda farklı sezonlar ve canlı etkinliklerde oyna.
Asfalt yarışına yepyeni bir soluk getiren Kapı Drifti ve Salgın modlarına göz at. Sınırlı Süreli Kupalarda, oyuna en son gelen hızlı arabalara erken erişim de dahil pek çok muhteşem ödül kazan!

Çok oyunculu ve tekli̇ yarış deneyi̇mi̇

Sezon ve Liglerde eş zamanlı çok oyunculu aksiyona hazır ol. Puan kazanıp sınırlı süreli Yarış Sezonlarında ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı en iyi şekilde rekabet et.

Akıl almaz güncellemeye hazırlan!
- Avatarın pistte:
Oynarken kişiselleştirilmiş Avatarını sergile! Artık pistte motosiklet veya üstü açık araba ile yarışırken sürücünün moda zevkini gösterebileceksin!
- Garaj Hayatı Sezon Geçişi:
Usta Tamirci Avatarını kap, usta eldivenlerini tak ve seni bekleyen Araba Anahtarlarıyla, En Üst Yükseltmeler ve Direkt Yükseltmelerle, Jokerlerle ve Pro Paketlerle arabalarını ve motosikletlerini mükemmelleştir!
Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 2023 APK İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir (180.96 MB )

İndirmeye Hazırsınız! Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Notlar

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app

Tüm Versiyonlar

Asphalt 8: Airborne Apk İndir
Asphalt 8: Airborne Apk İndir 7.0.0h apk
Nisan 23, 2023 180.96 MB
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 2023 APK İndir
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 2023 APK İndir 7.0.0h apk
Mart 17, 2023 180.96 MB

'dan daha fazlasıGameloft SE

Önerilenler

Beğenebilecekleriniz

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Uygulama X