Words of Wonders: Kelime Oyunu 4.4 Apk İndir

Words of Wonders: Kelime Oyunu 4.4 Apk İndir

v4.4.5 by Fugo Games

Harfleri birleştirin, kelime bulmacalarını çözün ve Dünya harikalarını keşfedin!

Android Android 5.0Kelime
4.7 ( 74 ratings )
Price: $0
Ad Words of Wonders: Kelime Oyunu
Yayımcı Fugo Games
Sürüm Kelime
Boyut 168.5 MB
Versiyon 4.4.5
Güncelleme 19 Nis 2023
'dan İndir Google Play
Words of Wonders: Kelime Oyunu is the most famous version in the Words of Wonders: Kelime Oyunu series of publisher Fugo Games
Mod Version 4.4.5
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

Words of Wonders kelimeler dünyasına hoş geldiniz! Adeta bir dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli kalmış sırları ve muhteşem şehirleri keşfedeceğiniz bu harika oyun ile birbirinden farklı ülkelere doğru kelimelerle yola çıkacaksınız.

WOW dünyasına benzersiz bir ipucu olarak birkaç harf ile başlayacak, kelimeleri sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve oluşturmak için zekânızı sınayacak ve de kelime hazinesi nihai bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz tüm kelimeler arasında bağlantı kuracaksınız. Bu kelimelik hazinesi oyununda ustalaşmak ister misiniz?

Bazen, söz oyunu bağlantıları oluşturduğunuzda cevap karşınızda duracağından çözümü hemen bulacaksınız.

Bazen ise zorlayıcı birçok kelimeleri tahmin etmek zorunda kalacaksınız. WOW çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) dünya oyunu, arama, yazı yazma, öğrenme, birleştirme ve problem çözme becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Çözdüğünüz her bulmaca ve karşınıza çıkabilecek her zorluk, kelimelik kelime, bulmaca bulmaca dünyanın yedi harikası için keşfe çıkacağınız bir dünya seyahati demek. Nihai çözümü bulmak için tüm harfler arasında bağlantı kurun ve yeni bir ülkeye gezmece seyahat edin!

Hem söz oyunu çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) yeni kelimeleri öğrenme yoluyla geniş kelime hazinesi elde etmek hem de dünyayı keşfetmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

Nasıl bir çapraz bulmaca (kare bulmaca bilmece) strateji kullanacaksınız? Tahmin yürüterek kelime hazinesi bulmacayı ilk bakışta çözebilir ya da kelimeleri birer birer bulabilirsiniz. Bakalım şansınıza kuradan hangi şehir çıkacak? Bu muhteşem bulmaca oyununda tüm şehirleri teker teker gezeceksiniz! bulmaca cümle!

Words of Wonders: Kelime Oyunu Özellikleri

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Harflerin arasında bağlantı oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime biliyorsunuz? Alfabenizin sınırlarını zorlayın. Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu zorlu bulmacalar kelime dağarcığınızı, nasıl birleştirdiğinizi ve bilmeceyi çözmek için yeterince iyi olup olmadığınızı keşfedin.

GİZLİ SIRLARI BULUN

Words of wonders sudoku gibi sayı oyunlarına benzeyen ancak sayılar yerine harflerin kelimeleri içeren bu bulmacası oyununu kelimeler bularak bilmece çözmek için gerekli becerileri bir arada kullanacaksınız. Sonraki seviyelere ilerlemek için söz oyunu kelime hazinesi konusunda uzmanlaşmanız gerekecek. WOW, Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın yedi harikası için yola çıkacağınız dünya seyahati ile oyunun tadını çıkarın. Bilgi dağarcığınızı ve strateji becerilerinizi kullanarak harflerin arasında bağlantı oluşturun, kelimeler bulun ve kendinizi geliştirin. Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı bir harfi tahmin etmeniz gerekir.

Yeni kelimeler öğrenmek ve geniş bir kelime hazinesi elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda dünyanın bulmacası ne kadar güzel bir yer olduğunu öğrenme yolunda oldukça ilerleyeceksiniz! Gizli bir cümle oluşturabilecek misiniz? Bu eğlenceli bulmacası oyunu klasik kolay çapraz bulmacası (kare bulmaca bilmece) oyunlarından hem daha zor hem de daha eğlenceli!

USTALAŞIN

Words Of Wonders (WOW) bulmacası oyununda zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken sahip olduğunuz kelimelik hazinesi de sınanacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin arasında bağlantı oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulacaksınız!

Basit ve güzel bulmacası oyun tasarımı ile oyun sırasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak çok çeşitli seviye ve bulmacaların tadını çıkarın!

Words Of Wonders, Wordz yapımcılarından eğitici bir kelime oyunudur. Çapraz bulmacası (kare bulmaca) macera başlasın! Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

PlayStore

Süper hızlı arabaların yer aldığı bir araba yarışına ne dersin? Asphalt Nitro sizleri bekliyor. Tıkla


Size daha iyi oyun deneyimi sunmak için oyunumuzu güncelledik!

• YENİ BÖLÜMLER!
• Görsel İyileştirmeler!
• Hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonu

Düzenli olarak kendinize meydan okumak için bizi izlemeye devam edin!
Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Words of Wonders: Kelime Oyunu 4.4 Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir (168.5 MB )

İndirmeye Hazırsınız! Words of Wonders: Kelime Oyunu Notlar

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app

Tüm Versiyonlar

Words of Wonders: Kelime Oyunu 4.4 Apk İndir
Words of Wonders: Kelime Oyunu 4.4 Apk İndir 4.4.5 apk
Mayıs 3, 2023 168.5 MB

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Uygulama X