Zombie Hunter – Zombi Avcısı 2023 Apk İndir

Zombie Hunter – Zombi Avcısı 2023 Apk İndir

v1.61.0 by VNG GAME STUDIOS

Ultimate offline zombie game, fight off hordes of zombies and survive apocalypse

Android Android 5.0Aksiyon
4.4 ( 960 ratings )
Price: $0
Ad ZOMBIE HUNTER: Offline Games
Yayımcı VNG GAME STUDIOS
Sürüm Aksiyon
Boyut 258.66 MB
Versiyon 1.61.0
Güncelleme 12 Nis 2023
'dan İndir Google Play
ZOMBIE HUNTER: Offline Games is the most famous version in the ZOMBIE HUNTER: Offline Games series of publisher VNG GAME STUDIOS
Mod Version 1.61.0
Total installs 10.000.000+
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

Zombie Hunter’da zombileri öldür, acımasız zombilere karşı mücadele et ve hayatta kalan son kişi ol!

★ Dead Target, Sniper Zombie, Dead Warfare veya Mad Zombies ★ gibi çeşitli bağımlılık yapan siber zombi oyunları yapımcısından çevrimdışı oynanabilen internet gerektirmeye harika bir oyun.

Zombie Hunter yeni özellikler sayesinde diğer zombie oyunlarından çok daha farklı bir tasarımla geldi. Yeni özellik, zombi oyunları her zamankinden daha büyüleyici hale getiriyor! Keskin nişancılık maharetlerini göster her zamankinden daha zorlu bir yolculuğa çık.
2080’deki ölümcül zombi enfeksiyonu salgını ile dünyayı zombiler istila etti. İnsan, vahşi zombilerin hedefi haline geldi. Ölümcül virüsü karşılaştıkları her hedefe yaymaktalar ve hedefleri insanlara virüsü yaymak. Mermilerini doldur ve savaşlara katılmak için silahlarını kuşan.

Zombie Hunter 2023 Özellikleri

MUHTEŞEM ÇEKİM GRAFİKLERİ
Her ayrıntıda çarpıcı grafiklere sahip bir ateş etme oyunu oynamak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, Zombie Hunter internetsiz sürüm doğru seçimdir. En son android teknolojisini kullanan nefes kesici resimlerle, çekim efektleri farklı haritalarda veya saldırılarda gerçekçi özelliklerle donatılmış harika bir oyun. Telefonunuzu hazırlayın ve zombilere karşı şimdi savaşın!

KEŞFEDİLECEK GENİŞ ZOMBİ YELPAZESİ
Ölümsüzler dünyayı çevreliyor ve saklanacak yer yok. Zombi virüsünü yaymak isteyen zombiler gün ışığında bile vahşi ve tehlikelidir. Zombiler tavanda veya yerde sürünebildikleri için zaman mekan fark etmeksizin istedikleri zaman size gelebilirler. Yani, silahınızı veya herhangi bir silahı alın ve onları zombilere karşı ateşleyin.

HEYECAN VERİCİ ÇEVRİMDIŞI OYUN
Çoğu zombi oyunu oynamak için wifi veya internet bağlantısı gerektirir ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz çevrimdışı bir oyun bulmak bazen zor olabilir ancak Zombi Hunter sizden internet olmadan zombileri avlamanın keyfini sunuyor. O halde Zombie Hunter hizmetinizde! Zombi avcısı olmak için ne duruyorsun!

HİZMETİNİZDE GENİŞ TABANCA ÇEŞİTLİLİĞİ
Zombi Hunter, keskin nişancı, siber silah, tabanca tabancası, yay, makineli tüfek ve daha fazlasını sunan birçok çeşitliliğe sahiptir. Bu bağımlılık yaratan çevrimdışı oyunda silahları alın, parmağınızı tetiğe koyun ve hayatınızı korumak için ateş edin. Bu en iyi çevrimdışı oyunda öldürmek artık zor değil. Bu zombi oyunu size açık bir zombi dünyasında farklı atış taktikleri kullanabileceğiniz bir siber ortam sunuyor! Tek bir tetikle zombileri öldür ve hayatta kal! Arkadaşlarınıza gerçek nişancı ve keskin nişancının kim olduğunu gösterin!

BARINAKINIZI OLUŞTURUN VE YÜKSELTİN
Hayatta kalanların sadece zombi avlamak gibi durumları yok ayrıca dünya savaşı zombilerinin zorlu zamanlarında yaşayabilmelerini sağlamak için barınaklarını inşa etmeleri gerekir. Barınak, yapmak ayaklanma saldırılarına karşı zombilerin saldırılarına karşı koymanız için barikat gibi sizi koruyacaktır.

Zombi Hunter ‘nı indirin, şimdi ücretsiz ve çevrimdışı oynayın! Dünyaya virüs yayan zombilere karşı hayatınızı kurtarın!
Pure Sniper 3D oyununa da göz atmak ister misin? Tıkla

PlayStore


- İnanılmaz ödüllerle yeni etkinlik sineması.
- Yenilenmiş Pass olayı kullanıcı arayüzü, uyanık simge ve nadir drone.
- Şanslı etkinliğin gelişmiş ödülleri.
- Hataları düzeltin.
Geri bildiriminiz var mı? Https://fb.com/zombiehunter.vng adresinden bize bildirin.
Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Zombie Hunter – Zombi Avcısı 2023 Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir (258.66 MB )

İndirmeye Hazırsınız! ZOMBIE HUNTER: Offline Games Notlar

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app

Tüm Versiyonlar

Zombie Hunter – Zombi Avcısı 2023 Apk İndir
Zombie Hunter – Zombi Avcısı 2023 Apk İndir 1.61.0 apk
Nisan 20, 2023 258.66 MB

Önerilenler

Beğenebilecekleriniz

1 Yorumlar

  1. 1 yıl ago

    […] Zombi Hunter isimli zombi avcısı oyununa da göz atmak istersen, Tıkla […]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Uygulama X