KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları

KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları

v7.31 by Azur Interactive Games Limited

Çevrimiçi çok oyunculu atış oyunları: aksiyon PvP. FPS oyunlarında silah ateşle

Android Android 5.0Aksiyon
4.2 ( 421 ratings )
Price: $0
Ad KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları
Yayımcı Azur Interactive Games Limited
Sürüm Aksiyon
Boyut 72.26 MB
Versiyon 7.31
Güncelleme 13 Eyl 2022
MOD Unlimited Money
KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları is the most famous version in the KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları series of publisher Azur Interactive Games Limited
Mod Version 7.31
Total installs 10.000.000+
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

PVP FPS oyunlarını sever misin? Gerçek bir aksiyon atıcı oyunu oynamak ister misin? Mücadeleye hazır mısın?

O zaman çeşitli atış modlarına sahip çok oyunculu bir birinci şahıs atıcı oyunu olan KUBOOM'a katıl. Bu atıcı oyununda ihtiyacın olan her şeyi bulacaksın: benzersiz konumlar, silah özelleştirme, oyun tarzına uygun çeşitli oyun modları, diğer oyuncularla ticaret yapmak için bir pazar yeri ve çok daha fazlası. Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla yarış, savaşçını dünyanın zirvesine yükselt, en güçlü klana katıl veya kendi klanını oluştur.

Bir karakter seç ve onu özelleştir. Bir ateşli silah al ve düşmanlara savaş alanının patronunun kim olduğunu göster. Bu çok oyunculu oyunda neredeyse her silahı bulabilirsin: tabanca, pompalı tüfek, makineli tüfek veya keskin nişancı tüfeği. Silahı seçerken, istatistiklerine dikkat et: her silahın hasar ve isabet oranı farklıdır. Sana en uygun silahı al. Oyundaki tüm silahlar özelleştirilebilir ve yükseltilebilir: atış yeteneğini geliştirmek için namluyu değiştir, bir süs tak veya gerçek bir keskin nişancı gibi ateş etmek için bir dürbün ekle. Ayrıca yaygın, nadir, efsanevi ve egzotik silah görünümleri arasından kişiliğini yansıtacak birini seçebilirsin. Yakın dövüş söz konusuysa bıçak kullan. Oyunda kelebek bıçağından palaya kadar her türlü bıçak var. Ve kısa bir dövüşte düşmanlarını şaşırtmak isteyenler için bir balta veya hatta bir kürek bile var.

Savaşçının gerekli tüm ekipmana sahip olduğundan emin ol ve savaşa hazır ol. Birkaç el bombası al. Parça tesirli el bombaları, sis bombaları, kör edici el bombaları veya Molotof kokteylleri arasından seçim yapabilirsin. İlk yardım çantasını ve ateşli silahın için cephaneyi unutma. Koruyucu bir kalkan ve kablolar da savaşta işe yarayabilir. Seçilen tüm öğeleri setler halinde birleştir. 3 farklı set oluşturabilir ve bunları savaş sırasında değiştirerek duruma en uygun olanı seçebilirsin. Gereksiz eşyaları pazardaki diğer oyunculara sat ve ihtiyacın olanları satın al. (Ya da eşyanın işe yarayacağından emin değilsen test etmek için bir veya iki savaşlığına kiralayabilirsin).

Dünyanın her yerinden kullanıcılarla çevrimiçi oyna veya yalnızca arkadaşlarının katılabileceği özel savaşlar hazırla. 6 savaş modu arasından seçim yap:

Silah Modu

Takım Ölüm Maçı

Zombi hayatta kalma

Bütük Savaş

Sekme

Düello

Sesli veya yazılı sohbetler aracılığıyla diğer oyuncularla çevrimiçi iletişim kur. Yeni bir silah alma fırsatını kaçırma: örneğin, savaş sırasında öldürülen bir oyuncunun silahları yağmalanabilir. Savaşın sonunda, anahtarlar, paralar, sarf malzemeleri ve gizli görünümler elde etmek için ödül kartlarını açmayı unutma. Anahtarlar malzeme, kıyafet ve kostüm elde etmek veya ekipmanını geliştirmek için kullanılır. Para yeni silahlar için harcanabilir. Günlük görevleri tamamla ve savaşçın için yeni eşyalar al. Savaşçının rütbesini yükselt ve klanına ün kazandırmak için liderlik tablosunun en üstüne tırman. Adını dünyanın en güçlü oyuncularının yer aldığı şöhret salonuna yazdır. Bu atıcı oyunundaki savaşlar arasında senin veya arkadaşlarının katıldığı tüm savaşların istatistiklerini kontrol edebilirsin. Toplam savaş sayısını, zafer sayısını ve hatta tüm oyunda kaç savaşçının öldürüldüğünü öğren.

Kendini bir atış oyununun atmosferine tamamen kaptırmak için kontrolleri özelleştir – herkes bilir ki uygun bir kontrol düzeni zaferin yarısını oluşturur. Otomatik çekimi devre dışı bırak veya etkinleştirin ve nişan alma düğmeleri için ekranda uygun bir yer seç. Ayrıca müziğin, seslerin, sesli sohbetin ve mikrofonun sesini de ayarlayabilirsin. Bu oyunda, kontrolü özellikle solak insanlar için yapılandırma imkanı var.

Taktiksel bir savaşta yer al ve dinamik savaşların ve klan savaşlarının atmosferine dal.

Lütfen dikkat: oyun sürekli bir internet bağlantısı gerektirir.

- New "Bomb" mode with rounds and weapon purchases!
- New collection of "Wave" skins and 2 new cases!
- Improved the effects and recoil of weapons, added sounds of hits!
- Reworked Playlist mode!
- Accelerated matchmaking and added a warm-up!
- Improved artificial intelligence of bots!
- A lot of improvements and bug fixes!
Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir (72.26 MB )

İndirmeye Hazırsınız! KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları Notlar

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app

Tüm Versiyonlar

KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları
KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları 7.31 MOD
Mart 13, 2023 72.26 MB

Mod Açıklaması

Unlimited Money

'dan daha fazlasıAzur Interactive Games Limited

Önerilenler

Beğenebilecekleriniz

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Uygulama X